4 Haftalık Gebelik Belirtileri

Sıradaki içerik:

4 Haftalık Gebelik Belirtileri

e
sv

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile boşandı mı? “karavan dedikodusu”

141 okunma — 20 Mart 2023 11:10
Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile boşandı mı

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile boşandı mı? Güzel oyuncu Demet Özdemir‘in yeni evlendiği eşi ile arasında kara bulutlar dolaştığı söyleniyordu, Karavan basıldığı iddiaları hakkında bir çok haber yapılmıştı. Demet Özdemir konuyla ilgili açıklama yaptı!

Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile ayrıldı mı?

Ünlü oyuncunun eşi ile tartıştığı ve evi terk ettiği iddia edilmiş hatta Demet Özdemir konuyla ilgili çok sert açıklamalar yapmıştı.

Çok sinirliyim. Bu habercilik değil, dedikodu ve bir sürü evli kadın oyuncu, evli yönetmen zan altında kaldı. Kendi ilişkimde yaşadığım kimine göre büyük, kimine göre küçük sorunlarımın bu iğrenç haberle birleştirilmesine kesinlikle katılmıyorum. Pazartesi itibarıyla hukuki sürecimiz başlayacak. Evli olan, olmayan bütün kadın oyuncuları temsilen dava açacağım.

“İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına ‘iddia’ adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. Çamur at, izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık”

İftiralar atılan Demet Özdemir çok sert açıklamaların ardından iftirayı atanların ise nasıl adım atacağı merak konusu oldu. Milyonlarca seveni olan ve sempatik hareketleri ile dikkat çeken Özdemir ‘in nasıl bir yol izleyeceği ve davanın nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli