Kısmetse Olur Burak kimdir, Nereli, Kaç yaşında, Instagram hesabı nedir?

Sıradaki içerik:

Kısmetse Olur Burak kimdir, Nereli, Kaç yaşında, Instagram hesabı nedir?

e
sv

Ebru Özkan Hamile mi? Müjdeli Haber denildi açıklama geldi!

99 okunma — 31 Mart 2023 21:11
Ebru Özkan Hamile mi

Ebru Özkan Hamile mi? Ebru Özkan’ın başrol oynadığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümünde hamile olduğu iddia edildi. Ancak Özkan’ın menajerlik şirketi, oyuncunun hamilelik iddiasını yalanladı ve son zamanlarda biraz kilo aldığını belirtti. Ebru Özkan, 2016 yılında Ertan Saban ile evlenmiş ve bir kızı var. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Engin Benli gibi ünlü isimleri de kadrosunda bulunduruyor ve ATV’de yayınlanıyor.

Ebru Özkan’ın hamilelik iddiasının yalanlanmasıyla birlikte, hayranları ve dizinin takipçileri oyuncunun sağlığı hakkında endişelenmeye başladı. Bununla birlikte, dizi setinde yapılan açıklamalara göre, Özkan’ın sağlığı ve hamilelik durumuyla ilgili herhangi bir sorun bulunmuyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ise, heyecanlı ve sürükleyici senaryosuyla izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ebru Özkan‘ın oyunculuk kariyeri, Türkiye’nin en önemli dizi ve filmlerinde yer almasıyla dikkat çekiyor. Kendisi, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Yer Gök Aşk, Karadayı, Vatanım Sensin ve Yasak Elma gibi birçok popüler dizide başrol ya da önemli yan rollerde yer aldı. Ayrıca, Cennet Mahallesi, Ezel ve Behzat Ç. gibi sevilen yapımlarda da konuk oyuncu olarak görev aldı. Oyunculuğun yanı sıra, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı ve birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer aldı.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli