Dr barbara sturm kullananlar pişman olmaz

Sıradaki içerik:

Dr barbara sturm kullananlar pişman olmaz

e
sv

Estee lauder fondöten renk seçimi

247 okunma — 26 Ekim 2022 09:27
Estee lauder fondöten renk seçimi

Fondöten seçimi yapmak son derece önemli! Bu noktada, birçok kişinin tercihi olan Estee Lauder Double Wear sizin de seçiminiz olmalı! 

Estee Lauder Double Wear Fondöten Renk Seçimi 

Fondöten renk bulucu sayesinde kendi cilt tonunuza uygun bir renk bulabilirsiniz. Harika bir seçim yapabilirsiniz. Soğuk, nötr ve sıcak alt tonlar arasından tercih yapmanız mümkün! Estee Lauder Double Wear; ürünlerinin farklı renk tonlarıyla tam olarak size hitap ediyor. Örneğin, Double Wear Stay – in – Palace Fondöten; 35 renk tonuna sahip! Bunun yanı sıra, Double Wear Stay – in – Palace Mat Pudra Fondöten; dokuz renk tonu ile biliniyor. 

Estee Lauder Double Wear Fondöten Renk Skalası 

Cilt tonunuza uygun olarak açık, açıktan ortaya, orta, ortadan koyuya, koyu ve daha koyu filtresi yapabilirsiniz. Cilt alt tonuna göre pembemsi veya sarı olarak tercihler yapılabiliyor. 

Estee Lauder Double Wear 2N1

Farklı seçenekleri ile dikkat çeken bir ürün! Renk değiştirmesi, dağılması ve giysilere bulaşması mümkün değil! Ayrıca, hafif ve rahat hissettirir. 

Estee Lauder Fondöten Tonları 

Estee Lauder; soğuk alt tonlu, nötr alt tonlu ve sıcak alt tonlu olmak üzere üç farklı fondöten tonu arasından seçim yapmanızı mümkün kılar. Fondöten tonu seçiminde ten özelliğine uygun olarak hareket etmelisiniz. 

Estee Lauder Fondöten Ton Seçimi 

Cilt alt tonu sıcak olduğu takdirde sarı alt tonlu fondöten kullanmalısınız. Bunun yanı sıra, cilt alt tonu nötrse sarı ve pembe yani karışık alt tonlu fondöten kullanabilirsiniz. Ayrıca, cilt alt tonu soğuk ise pembe alt tonlu fondöten kullanmalısınız. 

Estee Lauder Double Wear Kapatıcı

Bu ürün sayesinde cildinizdeki kusurları kapatıp makyajınızı tam da istediğiniz gibi yapma şansına erişirsiniz. Ayrıca, lekeleri ve koyu halkaları en aza indirir.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Gamze 1 sene önce
  • Harika seçenekler ve gerçekten işe yaradığını her anlamda görebiliyorum 🙂