Çay Ağacı Yağının Cilde Faydaları

Sıradaki içerik:

Çay Ağacı Yağının Cilde Faydaları

e
sv

Licape Maske Kullananlar, Bu yazı tam size göre

170 okunma — 27 Ekim 2022 21:14
Licape Maske Kullananlar

Licape Maske Kullananlar, Bu yazı tam size göre, bir çok kişinin kullandığı Licape leke kremi hakkında bilmediğiniz bazı noktaları sizler için kaleme aldık.

YÜZ MASKESİNDE DEVRİM YARATAN ‘BESLEYİCİ ÇAY AĞACI GECE MASKESİ’

Beden temizliğinde en çok özen gösterilen bölgelerden biride yüzümüzdür. Günlük rutinde çevresel faktörlere en fazla maruz kalan bu bölge, istenilen özen gösterilse de zaman zaman derinlemesine temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Cildin gereksinimi olan bileşenler sağlanmadığında, sivilce, akne, ciltte kuruma, lekelenme ve hatta erken yaşlanma belirtileri de hızla ortaya çıkmaktadır. Düzenli bir cilt temizliği için de yüz maskeleri kurtarıcı bir etki diyebiliriz.

Piyasada satılan birçok yüz maskesi çeşitleri, cildin gereksinim duyduğu bileşenleri ve temizliği vaad etse de güvenilirlik ve fayda etkisi tatmin edici olmayabiliyor. Şimdi sizlere bahsedeceğimiz ürün ise vaad edilenden fazlasını elde etmenize olanak sağlayacak cinsten.

BESLEYİCİ ÇAY AĞACI GECE MASKESİ NEDİR?

BESLEYİCİ ÇAY AĞACI GECE MASKESİ NEDİR?

Birçok yüz maskesi çeşidi bulunmakla birlikte genel amaç yüzü temizlemek ve ölü hücrelerden arındırmaktır. Licape Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi ‘Altın Marka Ödülü’ kazanmış mucize bir ürün. İçeriğindeki çay ağacı bileşenlerinin antibakteriyel ve antiviral etkileri sayesinde cildin yağ dengesini korur, cildi ölü hücrelerden arındırır, sivilce ve aknelerin giderilmesini sağlar ve hatta oluşumunu engeller. Ayrıca gözenek sıkılaştırıcı etkiye de sahip olan Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi, içeriğindeki hyalüronik asit ile tüm gün cildinizin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

BESLEYİCİ ÇAY AĞACI GECE MASKESİ NEDEN KULLANILMALI?

Yüz maskesi çeşitleri; nem desteği, vitamin takviyesi, kırışıklık önleyici yada arındırıcı özelliği bulunan farklı cilt tiplerine göre üretilmiş ürünler olabiliyor. Tüm bunların yanı sıra birkaç etkiyi içerisinde bulunduran yüz maskeleri de mevcut. Ayrıca, peleng etkili maskeler, kağıt yada jel yüz maskeleri en çok bildiğimiz ve hatta kullandığımız türden. Hangisinin ne kadar faydalı olduğuna karar vermeye çalışırken ciltte olumsuz reaksiyonlarla karşılaşmak da mümkün.

Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesi; gücünü doğadan alan, özel formüllerle geliştirilmiş ve tüm cilt tiplerine uygun bir ürün. Tek bir maske ile cildin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri sağlayan bu yüz maskesi, özellikle ciltteki sebum dengesini sağladığından gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor.

Cilt üzerindeki arındırıcı ve yenileyici etkisinin yanı sıra gözenek sıkılaştırıcı etkisi, akne ve sivilce sonrasında deforme olan gözeneklerin görünümünü iyileştirmede de oldukça etkili. Ölü hücre yenileyici özelliği sayesinde daha aydınlık bir görünüm ile bildiğiniz diğer yüz maskelerinden daha başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlıyor.

BİLDİĞİNİZ TÜM MASKELERİ UNUTUN

Derinlemesine bir yüz temizliği denilince akla ilk gelen yöntem şüphesiz ki yüz maskeleridir. Ancak bu durum bir yandan da biraz vakit alan bir sistemdir. Yüz maskesi uygulanırken ortalama 30-45 dakika zaman harcıyoruz. Uygulama şekli ise ayrı bir teferruat gerektiriyor diyebiliriz.

Licape Besleyici Çay Ağacı Yüz Maskesi bildiğiniz maskelerden biraz farklı ve pratik bir yapıda uygulanmaktadır. Klasik maskelerin aksine yüz maskesini uyguladıktan sonra bir süre bekleyip yıkamak gibi bir durum söz konusu değil. Gece yatmadan önce yüzünüzü yıkayıp sürdükten sonra sizin uğraşmanıza gerek yok. Herhangi bir peeling tarzı ovuşturma da söz konusu değil.

Yapmanız gereken tek şey yüz maskenizi sürmek ve uyumak J Siz uyurken cildiniz için gerekli olan tüm işlevleri içeriğindeki bileşenler yapıyor ve uyandığınızda cildinizin o muazzam görünümüyle karşılaşıyorsunuz J Etkili sonuçları olduğu kadar pratik de uygulanan Besleyici Çay Ağacı Gece Maskesinin faydasını ilk kullanımdan itibaren görebilirsiniz. Düzenli kullanımda ise mucize etkilerini kısa sürede fark edebilirsiniz.

BESLEYİCİ ÇAY AĞACI GECE MASKESİ NASIL KULLANILIR?

Yüzünüzü yıkadıktan sonra göz çevrenizden sakınarak temiz cilde uygun miktarda uygulayın. Özellikle gece yatmadan önce tercih edebilirsiniz. Çünkü bilinen yüz maskelerinin aksine hemen yıkanılabilen bir ürün değil. En az 4 saat cildinizde kalmalıdır. Bu yüzden özellikle gece uyumadan önce uyguladığınız yüz maskenizi birkaç dakika kurumasını bekleyip yatabilirsiniz. Sabah rutininize artık aydınlık bir görünüm ve temiz bir cilt ile hazırsınızdır.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Aslıhan 1 sene önce
  • Pek bilgi alamadığım bir ürün benim ama çok iyi yorumlarda var

avatar
  • Şeyda 1 sene önce
  • İlk defa gördüm reklamlarda burada kullananlar yorum yazarsa sevinirim

avatar
  • Ceylan 1 sene önce
  • İlk defa gördüm ürünü kullanan var mı?