Garlex Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem

Sıradaki içerik:

Garlex Leke Giderici & Cilt Beyazlatıcı Krem

e
sv

Melek Mosso kimdir, Melek Mosso nereli?

131 okunma — 11 Mart 2023 11:13
Melek Mosso kimdir, Melek Mosso nereli?

Melek Mosso kimdir, Melek Mosso nereli? son zamanların en fazla dinlenen pop şarkıcıları içerisinde olan Melek Mosso’nun hayatı merak ediliyor. Magazin dünyasının ‘da ise adı çok fazla konu olmuştu.

Melek Mosso kimdir?

11 Kasım 1988 doğumlu olan Melek Mosso Kayseri’de dünyaya geldi. Çok erken yaşlarda müzik eğitimlerine başladı, Yedi yaşında müzik ile tanıştı. Dokuz yaşında Denizli belediyesi Konservatuvarı’nda bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri aldı. Lise döneminde ise Melek Mosso hayatını değiştirecek olan flüt ile tanıştı ve çalmaya o yıllarda başladı. Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde tamamlayan şarkıcının asıl soyismi ‘Davarcı’dır. Melek Mosso ismi ise İtalyanca bir müzik terimi olan ve ‘gittikçe hızlanarak’ anlamına gelen ‘Mosso’ kelimesinden geliyor.

Eğitim hayatından sonra ise İstanbul Kadıköy’de vapur hattına yakın yerlerde müzik yaparak kendisini tanıtmaya başladı. Bir çok müzik aletini çalabilen Mosso bir çok sahnede arkadaşlarıyla birlikte gösteri yaptı.

Bir yarışmada juri özel ödülünü aldı ve akustikhane stüdyolara kayıt şansı yakaladı. O ses Türkiye yarışmasına katıldı ve adından söz ettiren bir performans sergiledi. Milyonlarca hayrana kavuştu. Youtube kanalında Vursalar ölmem şarkısını coverladı ve şarkı yaklaşık 15 milyondan fazla kez izlendi.

MELEK MOSSO ŞARKILARI

‘Kedi’ (2018)
‘Gölgen Yeter’ (2018)
‘Keklik Gibi’ (2019)
‘Vursalar Ölemem’ (2019)
‘Sarıla Sarıla’ (2019)
‘Gönül Gözü’ (2020)
‘Unutan Kazanır’ (2020)
‘Cumartesi Türküsü’ (2020)
‘Yalan’ (ft. Aras) (2020)
‘Kurtuldun Dediler’ (2020)
‘Kızgınım’ (2021)
‘Ağlarsam’ (2021)
‘Sonrası Kalır’ (2021)
‘Gel Desem de Gelme’ (Aras ile) (2021)
‘Zülüf’ (Haluk Levent ile) (2021)

Melek Mosso Evlendi mi?

Serkan Sağdıç, Melek Mosso‘ya evlilik teklifi etti. Mosso da teklife “Evet” cevabını verdi. İkilinin en mutlu olduğu an ise arkadaşları tarafından kayda alındı. İkilinin evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu oldu.

Serkan Sağdıç, Melek Mosso'ya evlilik teklifi etti. Mosso da teklife "Evet" cevabını verdi. İkilinin en mutlu olduğu an ise arkadaşları tarafından kayda alındı.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli