En etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2022

Sıradaki içerik:

En etkili ve en iyi leke giderici eczanedeki kremler 2022

e
sv

Tohumlu Kalem Fiyatları ve Modelleri, Toptan, Perakende

131 okunma — 01 Kasım 2022 19:51
Tohumlu Kalem Fiyatları ve Modelleri, Toptan, Perakende

2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde insanların doğaya vermiş oldukları zararların sürekli olarak arttığını söyleyebiliriz. Kaynakları bilinçsiz bir şekilde kullanan insanoğlu; doğaya zarar vermekle kalmayıp kendisi dışında diğer canlıların da hayatını olumsuz etkiliyor. Bu noktada, tohumlu kalem sayesinde doğaya katkıda bulunmanın mümkün hale geldiğini söyleyebiliriz. Bilhassa çocuklar çevrenin korunması gerektiğine dair bilinç edinebilirler.

Ürünler için instagram adresimizden iletişime geçin

https://www.instagram.com/lekekremi/

Tohumlu Kalem Tohum Çeşitleri

Tohum kalem; daha önce de söylediğimiz gibi çevre dostu bir üründür. İçerisinde tahmin edebileceğiniz gibi birtakım tohumlar yer alır. Siz de bu kalemleri özel gün ve gecelerde insanlara hediye olarak dağıtabilirsiniz. Tohumlu kalem bebek hediyesi, tohumlu kalem nikah şekeri, üzerinde bebek, çocuk, gelin ve damat isimlerinin yazdığı kişiye özel olarak hazırlanan tohumlu kalemler olmak üzere farklı seçenekler vardır.

Tohumlu kalem; ağaçtan yapılmış bir kurşun kalem oluşuyla göz doldurur. Siz de kalemin iyice küçülmesinin ardından onu ağaca dikerek büyütebilirsiniz. Yaşayan bir hediyelik oluşu; tohumlu kalemi özel kılan detaylardan yalnızca birisidir. Tohumlu kalem; ekolojik bir ürün oluşuyla diğer kurşun kalem seçeneklerine kıyasla farkını ortaya koyar. Sıfır atık üretme sürecinde kalemin tamamının kullanılması mümkündür. Yeşeren bir kalem oluşuyla da insanların gözünde çok daha değerli hale gelir.

Tohumlu kalemlerin ömrü herkes tarafından merak edilir. Bu noktada, söz konusu kalemlerin raf ömürlerinin üç sene olduğunu dile getirmeliyiz. Kalemin tepesindeki kapsülün içerisinde tohum ve torflar bulunur. Torflar sayesinde hem tohumların korunması mümkün hale gelir hem de kalemin ömrü uzar. Tohumlu kalem; dikildiği zaman bitkiye takviye yapan bir ürün oluşuyla dikkat çeker. Kapsülün içerisinde 3-5 adet tohum yer alır. Ayrıca, akşamsefasının büyük olmasından mütevellit yalnızca bir adet tohum barındırır.

Tohumlu kalemler; farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Bilhassa kalemlerin dış yüzeyi farklı malzemeler ile tasarlanır. Bitki ve çiçek tohumları; kalemlerin tepe noktasında kendisine yer bulur.

Tohumlu Kalem Fiyatları ve Modelleri, Toptan, Perakende

Tohumlu Kalem Nasıl Kullanılır?

Tohumlu kalem; her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih edilir. Kendisine farklı şekillerde yer bulur. Bilhassa bebek ve çocuklar için hazırlanmış modelleri satın almak isteyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Doğum öncesi etkinlikler başta olmak üzere doğum, mevlüt, bir yaş doğum günü ve diğer doğum günlerinde hediyelik olarak sunulabilecek bir seçenektir. Ayrıca, nikah şekeri olarak kullanılmasına da rastlanır.

Tohumlu kalem; arkasında bulundurduğu suda eriyen kapsül ile dikkat çeker. Söz konusu kapsül içerisinde tohumlar ve besleyici toprak yer alır. Kapsül; kalemin toprağa ekilmesiyle beraber kendiliğinden eriyerek yok olur. Tohumlu kalem; kurşun kalem ve bitkisel içeriklerden meydana geldiği için doğa dostu bir üründür.

Tohumlu kalem; dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Bilhassa herhangi bir israf olmaması adına kalemin kısılana kadar kullanılması tavsiye edilir. Kalemin kısalmasının ardından toprağın iki cm derinliğe erişecek şekilde kalem ile beraber ekilmesi ve ardından sulanması gerekir. Toprak; zaman içerisinde sahip olduğu nemini kaybeder. Bu gibi hallerde, sulama yapılarak toprağa ihtiyacı olan nemi tekrar kazandırmak gerekir. Hatta, oksijen bakımından zengin, güneş gören pencere önü veya balkona koymak son derece doğru bir davranıştır. Buna ek olarak, bazı hallerde, tohumlu kalemin sonunu beklemeye gerek olmaz. Kalemi; dikim yaptıktan bir gün sonra çıkarmak da önemli bir seçenektir.

Tohumlu Kalem Hediyelik

Tohumlu kalem; görüp görebileceğiniz en sempatik ve doğa dostu hediyelik eşya oluşuyla dikkat çeker. Bilhassa bebeklerin ve çocukların doğum günlerinde katılanlara sunulabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Ayrıca, bebek şekeri olarak sunulması da mümkündür. Sünnet düğünlerinde dahi kendisine yer bulan bir hediye seçeneğidir. Siz de çocuğunuzun ismine özel bir tohumlu kalem hazırlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra, söz ve nişan törenleri başta olmak üzere kına gecesi ve düğünlerde davetlilere sunulabilecek en özel hediyelerden birisidir.

Ağaç Tohumlu Kalem

Ağaç tohumlu kalem; sahip olduğu özelliklerle dikkat çeker. Doğa dostu bir üründür. İnsanlara yaşlarından bağımsız olarak doğa sevgisinin aşılanmasını sağlar. Hem çocukların hem de gençlerin ağaç dikme alışkanlığı kazanması adına tercih edilebilecek bir seçenektir. Tohumlu kalem; doğaya çöp üretmekten ziyade doğayı korumaya yönelik bir hediyelik oluşuyla da fark yaratır. Çevreye hiçbir zararı olmayan bu ürünler; diğer hediyelik eşyalara kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır.

Tohumlu Kalem Nerede Satılır?

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi tohumlu kalem; her geçen gün daha da popüler oluyor. Bilhassa hediyelik ürün kategorisinde yer alışıyla dikkat çeken bu ürünün birçok yerde satıldığına şahitlik edebilirsiniz. Ancak, hem ekonomik hem de kaliteli tohumlu kalem satın almak adına vakit kaybetmeden lekekremionline.com sitesine uğramalısınız.

Tohumlu Kalem En Ucuz

Tohumlu kalem; kişiye özel olarak hazırlanır. Standart ve isme özel olmak üzere farklı seçenekler vardır. Bu yüzden, tohumlu kalem fiyatlarının farklılık gösterdiğini söylemek gerekir. Siz de tohumlu kalem en ucuz satın almak adına lekekremionline.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

leke kremi
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli